Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Whale

  • Samaritan

    ★★

  • Beast

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Brian and Charles

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • The Phantom of the Open

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Soul

    ★★★★

  • The Duke

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★½

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★

  • Real Steel

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Avatar

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★½

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★★