RSS feed for jimmyf_96
  • Tag

    ★★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Life of the Party

    ★½

  • Diamantino

    ★★★½

  • Origin Story

    ★★

  • Behind the Curve

    ★★★

  • Little Woods

    ★★★½

  • Rampage

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★½

  • Support the Girls

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Luz

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Accident Man

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • The Post

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • Nathan for You: Finding Frances

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Acts of Vengeance

    ★★

  • Coco

  • Beyond Skyline

    ★★★

  • The Babysitter

  • Revenge

    ★★★★

  • I, Tonya

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Lady Bird

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Savage Dog

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★

  • Good Time

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • On the Beach at Night Alone

    ★★★★½

  • Baby Driver

  • Security

    ★★½

  • The Foreigner

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Fist Fight

    ★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

  • Casting JonBenet

    ★★½

  • The Big Sick

    ★★★

  • Icarus

    ★★★

  • 13th

  • Snowden

    ★★

  • The Founder

  • La La Land

    ★★½

  • Bad Moms

    ★★

  • Hard Target 2

    ★★½

  • Central Intelligence

  • Now You See Me 2

    ★★

  • The Neon Demon

  • The Nice Guys

  • Holidays

  • Sausage Party

  • Don't Breathe

  • Hush

  • Kedi

    ★★★

  • Hail, Caesar!

  • O.J.: Made in America

    ★★★★★

  • Love Is the Message, the Message Is Death

  • The Ridiculous 6

  • Krampus

  • Bone Tomahawk