Sort by

JimmyP77 has logged 13 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Small Soldiers

Small Soldiers

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Uncle Buck

Uncle Buck

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cool Runnings

Cool Runnings

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bright

Bright

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
Scooby-Doo! and KISS: Rock and Roll Mystery

Scooby-Doo! and KISS: Rock and Roll Mystery

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Excalibur

Excalibur

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mindhorn

Mindhorn

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry