RSS feed for Jim
  • The Big Sick

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Brannigan

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Fist Fight

    ★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★

  • The Graduate

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★