Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • My Son Hunter

    ½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½