Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Concrete Utopia

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • All That Breathes

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★

  • Fresh

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½