Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Nate Bargatze: Hello World

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Broker

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★