RSS feed for Justin
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Jersey Boys

Jersey Boys

2014
×
★★★½
Edit this entry  
13
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★½
Edit this entry  
26
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Edit this entry  
10
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
Oculus

Oculus

2013
×
★½
Edit this entry  
06
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Edit this entry  
28
Noah

Noah

2014
×
★★★½
Edit this entry  
21
Muppets Most Wanted

Muppets Most Wanted

2014
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Monuments Men

The Monuments Men

2014
×
★★★
Edit this entry  
12
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
01
That Awkward Moment

That Awkward Moment

2014
×
★★½
Edit this entry  
17
Jack Ryan: Shadow Recruit

Jack Ryan: Shadow Recruit

2014
×
★★½
Edit this entry  
15
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Her

Her

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
August: Osage County

August: Osage County

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
29
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
You're Next

You're Next

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Butler

The Butler

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jobs

Jobs

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Elysium

Elysium

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Trance

Trance

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Looper

Looper

2012
×
★★★½
Edit this entry  
08
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Expendables 2

The Expendables 2

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Super 8

Super 8

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Raid

The Raid

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Campaign

The Campaign

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Take Me Home Tonight

Take Me Home Tonight

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Limitless

Limitless

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Fighter

The Fighter

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Warrior

Warrior

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry