• Us

    ★★★★½

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • Stuber

    ★½

  • The Art of Self-Defense

  • Booksmart

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Henrietta Bulkowski

  • Sword of Trust

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Honeyland

  • Velvet Buzzsaw

  • Monos

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★

  • Late Night

    ★★★

  • Serenity

    ★★½

  • Kitbull

  • Holmes & Watson

    ★½

  • Vice

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Nefta Football Club

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

  • A Sister

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • The Perfection

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★½

  • Off-Piste

  • Green Book

    ★★★

  • High Life

    ★★★½

  • Her Smell

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Brotherhood

  • Outlaw King

    ★★

  • The Hummingbird Project

    ★★★

  • The Nun

    ★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

  • Boy Erased

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • First Man

    ★★★½

  • Roma

    ★★★½

  • Skin

  • Slender Man

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★

  • Sister

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Detainment

  • Tag

    ★★½

  • Burning

  • Under the Silver Lake

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★

  • Cold War

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Life of the Party

    ★★

  • Everybody Knows

    ★★★

  • Black Sheep