Sort by
  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Athena

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Anything's Possible

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Prizefighter: The Life of Jem Belcher

    ★★★

  • The Princess

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • The Wrath of God

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Toscana

    ★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • All the Old Knives

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Black Crab

    ★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★½

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Bubble

    ★★½

  • Bigbug

  • The Sky Is Everywhere

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Navalny

    ★★★★

  • Aftershock

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½