• Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★★

  • Old

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Antebellum

    ★★★½

  • Robin's Wish

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Slaxx

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★★½

  • Rogue

    ★½

  • The Tax Collector

    ★★½

  • Host

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★½

  • Force of Nature

  • Irresistible

    ★★½

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Becky

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Grizzly II: Revenge

    ★½

  • Cupid

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Relic

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Night House

    ★★★½

  • Spree

    ★★★