Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★★

  • Black Box Diaries

    ★★★½

  • Seeking Mavis Beacon

    ★★★

  • Between the Temples

    ★★★

  • Gaucho Gaucho

    ★★★½

  • Kneecap

    ★★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★

  • Jigen Daisuke

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Freelance

    ★½

  • Ballerina

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

  • V/H/S/85

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • Dario Argento Panico

    ★★★

  • The Equalizer 3

  • Strays

    ★★

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Hokusai Up Close: Paintings from the Freer Gallery of Art

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • She Is Conann

    ★★★

  • The Sweet East

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★

  • The Boulet Brothers' Halfway to Halloween TV Special

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Paint

    ★★★

  • We Kill for Love

    ★★★

  • Accused

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★