Sort by
  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Judy Blume Forever

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

    ★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Chris Redd: Why Am I Like This?

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Dinosaurs: The Final Day with David Attenborough

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Contractor

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Emergency

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • Antlers

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • Midnight Mass