Sort by
  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Mean Girls

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • The Sweetest Thing

    ★★★