• The Watcher in the Woods

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Dream Horse

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ½

  • Stillwater

    ★★★

  • Kiss the Girls

    ★★½

  • Every Secret Thing

    ★½

  • Orange County

    ★★★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★½

  • Never Sleep Again: The Elm Street Legacy

    ★★★½

  • Seven Up!

    ★★★½

  • 7 Plus Seven

    ★★★½

  • 21 Up

    ★★★½

  • 28 Up

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★