Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Wendell & Wild

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Whale

  • Nope

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Mickey: The Story of a Mouse

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Dog

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

  • Beanie Mania

    ★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Escape the Undertaker

    ★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Halloween Kills

  • Spencer

    ★★

  • The Rescue

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Anonymous Club

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • The Summer Holidays

    ★★★★

  • Old

  • Movie Hoarders: From VHS to DVD and Beyond!

  • The French Dispatch

  • Space Jam: A New Legacy

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Claydream

    ★★

  • Pompo the Cinephile

  • Cruella

    ★★

  • Maggie Simpson in

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Tom & Jerry

  • Burrow

    ★★★

  • The Smith Street Band - Unplugged in Wombat State Forest

  • The Last Blockbuster

  • The Croods: A New Age

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • 537 Votes

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

  • Hubie Halloween

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

  • Enola Holmes

  • You Cannot Kill David Arquette

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • The Speed Cubers

    ★★★

  • Ratty

    ★★★

  • Spelling the Dream

    ★★★

  • The Lovebirds