Sort by

Justin has logged 1,385 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Wheel of Fortune and Fantasy

Wheel of Fortune and Fantasy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Edit this entry  
31
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Summit of the Gods

The Summit of the Gods

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Love, Antosha

Love, Antosha

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Medium

The Medium

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Addams Family 2

The Addams Family 2

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Banishing

The Banishing

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Lady of the Manor

Lady of the Manor

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Beginning

Beginning

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Unholy

The Unholy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
New York Ninja

New York Ninja

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Killing of Two Lovers

The Killing of Two Lovers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Us Again

Us Again

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cicada

Cicada

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Jagged

Jagged

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Beanie Mania

Beanie Mania

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Nowhere Inn

The Nowhere Inn

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
I Am Samuel

I Am Samuel

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
Black Christmas

Black Christmas

2006
×
★★★½
Edit this entry  
28
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Stand by Me Doraemon 2

Stand by Me Doraemon 2

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Stand by Me Doraemon

Stand by Me Doraemon

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Rumble

Rumble

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
Truth or Consequences

Truth or Consequences

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Air Conditioner

Air Conditioner

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
About Endlessness

About Endlessness

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Plan B

Plan B

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
An Unquiet Grave

An Unquiet Grave

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Great White

Great White

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Death Valley

Death Valley

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
Intrusion

Intrusion

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Feast of the Seven Fishes

Feast of the Seven Fishes

2019
×
★★
Edit this entry  
25
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Just Don't Think I'll Scream

Just Don't Think I'll Scream

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
SAS: Red Notice

SAS: Red Notice

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Silent Night, Deadly Night Part 2

Silent Night, Deadly Night Part 2

1987
×
★★★★
Edit this entry  
25
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
Agnes

Agnes

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Edit this entry