Sort by
  • Hidden Strike

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★½

  • Inside Man

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Lou

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • The Roundup

    ★★★★

  • The Takedown

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Fresh

    ★★★½