RSS feed for jnstr

jnstr has logged 11 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★★
Edit this entry  
25
Rim of the World

Rim of the World

2019
×
★★½
Edit this entry  
19
The Siege of Jadotville

The Siege of Jadotville

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Sand Castle

Sand Castle

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
See You Yesterday

See You Yesterday

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Restrepo

Restrepo

2010
×
★★★
Edit this entry  
09
Get the Gringo

Get the Gringo

2012
×
★★★½
Edit this entry  
08
Familiye

Familiye

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Edit this entry