jnstr has logged 11 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Hunter

The Hunter

2011
×
★★★½
Edit this entry  
18
American Animals

American Animals

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
Mud

Mud

2012
×
★★★★
Edit this entry  
18
TT3D: Closer to the Edge

TT3D: Closer to the Edge

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dave Made a Maze

Dave Made a Maze

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Hostiles

Hostiles

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
Legend

Legend

2015
×
★★★½
Edit this entry  
12
7500

7500

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★
Edit this entry