Sort by

jnstr has logged 37 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Missing

Missing

2023
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Edit this entry  
13
Fall

Fall

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
A Man Called Otto

A Man Called Otto

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
Moonfall

Moonfall

2022
×
★½
Edit this entry  
10
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★
Edit this entry  
30
Hidden Strike

Hidden Strike

2023
×
★★
Edit this entry  
29
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Covenant

The Covenant

2023
×
★★★½
Edit this entry  
24
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Edit this entry  
18
Black Mirror: Joan Is Awful

Black Mirror: Joan Is Awful

2023
×
★★★½
Edit this entry  
18
Black Mirror: Beyond the Sea

Black Mirror: Beyond the Sea

2023
×
★★★½
Edit this entry  
18
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★½
Edit this entry  
10
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Edit this entry  
09
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Edit this entry  
08
Captive State

Captive State

2019
×
★★½
Edit this entry  
04
Blood & Gold

Blood & Gold

2023
×
★★★
Edit this entry  
02
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
The Roundup

The Roundup

2022
×
★★★★
Edit this entry  
27
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★
Edit this entry  
07
Von Ryan's Express

Von Ryan's Express

1965
×
★★★½
Edit this entry  
10
BEEF

BEEF

2023
×
★★★★
Edit this entry  
10
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Old

Old

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Edit this entry  
12
Luther: The Fallen Sun

Luther: The Fallen Sun

2023
×
★★★
Edit this entry  
11
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
28
JUNG_E

JUNG_E

2023
×
★★½
Edit this entry  
21
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Her

Her

2013
×
★★★★
Edit this entry