• Street Kings

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★½

  • The Billion Dollar Code

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★½

  • Along Came a Spider

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Boyz n the Hood

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★