Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Grimcutty

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • A Trip to Infinity

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Shark Side of the Moon

    ½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Hustle

  • Changes

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

  • The Stranger

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The K.E.O.P/S System

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★½