RSS feed for Jojo

Jojo has logged 11 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Creed II

Creed II

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Alone/Together

Alone/Together

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry