Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vesper

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Landscapers

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Finch

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

  • Stowaway

  • The Year Earth Changed

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Hideaki Anno: The Final Challenge of Evangelion

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • The Phenomenon

  • Tenet

    ★★★

  • The Stunt Double

    ★★★

  • Greenland

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Devs

    ★★★★★