Sort by
  • Choose Love

  • Barbie

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Fashion Reimagined

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★½

  • Showing Up

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★★

  • Hideous

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • EO

    ★★½

  • Conversations with Friends

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Split Ends

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Three Months

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Tall Girl 2

    ½

  • Becoming Male in the Middle Ages

  • The African Desperate

    ★★★

  • Follow the Protocol

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Babysitter

    ★★★

  • Starfuckers

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★

  • Light Years