kristen’s wig has logged 434 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★
Edit this entry  
24
Undine

Undine

2020
×
★★½
Edit this entry  
24
The Wolf House

The Wolf House

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Summerland

Summerland

2020
×
★★
Edit this entry  
23
Sylvie's Love

Sylvie's Love

2020
×
★★½
Edit this entry  
23
And Then We Danced

And Then We Danced

2019
×
★★½
Edit this entry  
23
System Crasher

System Crasher

2019
×
★★½
Edit this entry  
22
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Diary of a Teenage Girl

The Diary of a Teenage Girl

2015
×
★★★★
Edit this entry  
22
Our Friend

Our Friend

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
21
My First Summer

My First Summer

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
20
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
Edit this entry  
17
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Radiohead: In Rainbows – From the Basement

Radiohead: In Rainbows – From the Basement

2008
×
★★★★
Edit this entry  
15
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
Loki

Loki

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★
Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Edit this entry  
09
A Parks and Recreation Special

A Parks and Recreation Special

2020
×
★★★★
Edit this entry  
07
Loki

Loki

2021
×
★★
Edit this entry  
30
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Edit this entry  
30
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★
Edit this entry  
25
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★★
Edit this entry  
24
Whip It

Whip It

2009
×
★★★
Edit this entry  
23
Barb and Star Go to Vista Del Mar

Barb and Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
Luca

Luca

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Citizen Ruth

Citizen Ruth

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
21
To Die For

To Die For

1995
×
★★★★
Edit this entry  
21
Eastern Promises

Eastern Promises

2007
×
★★★
Edit this entry  
20
Colossal

Colossal

2016
×
★★
Edit this entry  
20
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Pleasantville

Pleasantville

1998
×
★★
Edit this entry  
19
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Skeleton Twins

The Skeleton Twins

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Edit this entry  
17
Elite Short Stories: Carla Samuel

Elite Short Stories: Carla Samuel

2021
×
★★
Edit this entry  
17
Elite Short Stories: Nadia Guzmán

Elite Short Stories: Nadia Guzmán

2021
×
Edit this entry  
17
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
Edit this entry