• The Tenant

    ★★

  • The Diary of Anne Frank

    ★★

  • The Great Victory

    ★★

  • The Extraordinary Journey of the Fakir

    ★★★

  • McQueen

    ★★

  • A Monster Calls

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Escape Plan

    ★★

  • Proud Mary

    ★★

  • Brad's Status

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Vera Drake

    ★★

  • Ad Astra

    ★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★