Sort by
  • Scream VI

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • And Just Like That… The Documentary

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

  • Sharp Stick

    ★★★½

  • You’ve Never Been Completely Honest

  • Starfuckers

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • A Night at the Academy Museum

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

  • Cinderella

    ★½

  • The Power of the Dog

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

  • He's All That

    ½