Sort by
  • Framed

    ★★★½

  • Holiday

    ★★★★

  • Cul-de-sac

    ★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • River of No Return

    ★★½

  • Shine a Light

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • We're Not Married!

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Bus Stop

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Niagara

    ★★★½

  • Silence

    ★★★★

  • George Harrison: Living in the Material World

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Malignant

    ★★★½