Sort by
  • Dune: Part Two

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Sleep Call

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Concrete Utopia

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★

  • Check the Store Next Door 2

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • 6/45

    ★★★½

  • Beast

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Groot's First Steps

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Alienoid

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Confession

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Morbius

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Contractor

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½