Sort by
  • Upgraded

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Silent Night

    ★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The Old Man and the Pool

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Leo

    ★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Best. Christmas. Ever!

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • Foe

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Hit Man

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • The Monkey King

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★