• Prey

    ★★★

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Girl in the Picture

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

  • Our Father

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★

  • Beanie Mania

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

  • Home Sweet Home Alone

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Real Charlie Chaplin

    ★★★★

  • Candyman

  • Pig

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wrong Turn

  • Billy Connolly: It’s Been a Pleasure...

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • The Dry

    ★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

  • Closed for Storm

    ★★½

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Empty Man

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Belushi

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

  • American Murder: The Family Next Door

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

  • I Used to Go Here

  • An American Pickle

    ★★

  • Host

    ★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Boys from County Hell

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

  • Impractical Jokers: The Movie