Sort by
  • The Munsters

    ★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Welcome to the Club

    ★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • Post Modern Minion

    ★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★½

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • The Gray Man

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Maraschino Ruby

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Sonic Drone Home

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★½

  • Bill Maher: #Adulting

    ½

  • Skeleton Knight in Another World

    ★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★★

  • Aharen-san wa Hakarenai

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Jeff Foxworthy: The Good Old Days

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★