Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • My Policeman

    ½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Red Notice

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

  • Kate

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • The Last Blockbuster

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Two Distant Strangers

  • The Queen's Gambit

  • Soul

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★