Sort by
  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ½

  • Lot 36

    ★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Entergalactic

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★½

  • V/H/S/99

    ★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Vikram

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Crimes of the Future

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Senior Year

    ★½

  • The Pentaverate

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★½

  • The Lost City

    ★★

  • Windfall

    ★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½