Sort by

Joe has logged 107 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Welcome to Sudden Death

Welcome to Sudden Death

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Freaky

Freaky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle: A Christmas Journey

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Greenland

Greenland

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Alone

Alone

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Come Play

Come Play

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
A Babysitter's Guide to Monster Hunting

A Babysitter's Guide to Monster Hunting

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Holidate

Holidate

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Last Stop

The Last Stop

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hosts

Hosts

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The War with Grandpa

The War with Grandpa

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
American Pie Presents: Girls' Rules

American Pie Presents: Girls' Rules

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Secret Society of Second Born Royals

Secret Society of Second Born Royals

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Crawlers

Crawlers

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Binge

The Binge

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
All the Freckles in the World

All the Freckles in the World

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cuties

Cuties

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Dad Wanted

Dad Wanted

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Love, Guaranteed

Love, Guaranteed

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
#Alive

#Alive

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hooking Up

Hooking Up

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Freaks – You're One of Us

Freaks – You're One of Us

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Miss Virginia

Miss Virginia

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mulan

Mulan

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Switched

Switched

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Freak Show

Freak Show

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Sleepover

The Sleepover

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Work It

Work It

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Infamous

Infamous

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Looks That Kill

Looks That Kill

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Playing with Fire

Playing with Fire

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry