• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Duel

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Story of APEX 2015: A Splendid Tragedy

  • I Want to Live I Want to Die

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

  • The Little Things

  • Malcolm & Marie

    ½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • LITTLE BOY MANIAC

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Two Distant Strangers

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Bigfoot vs the Illuminati

    ½

  • The Plumber

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★★★★

  • Money Plane

    ½

  • Ava

    ½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Capone

    ★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Night House

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Vulfpeck: Live at Madison Square Garden

    ★★★★★