Sort by

Cünther has logged 14 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Zabriskie Point

Zabriskie Point

1970
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
20
The Hole

The Hole

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Ginger Snaps

Ginger Snaps

2000
×
★★★★
Edit this entry  
16
Smiley Face

Smiley Face

2007
×
Edit this entry  
13
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Awaara

Awaara

1951
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Lovers on the Bridge

The Lovers on the Bridge

1991
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Jessica Forever

Jessica Forever

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Annette

Annette

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
The Rainmaker

The Rainmaker

1997
×
Read the review Edit this entry  
03
Blood and Black Lace

Blood and Black Lace

1964
×
★★★★
Edit this entry  
02
Pola X

Pola X

1999
×
★★★
Edit this entry