• Don't Look Up

    ★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Sasquatch

    ★★★

  • Seaspiracy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Irresistible

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • The Rental

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Scoob!

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Hillary

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • 365 Days

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★