Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Paint

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • House Party

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Slumberland

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Devotion

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★½

  • The Invitation

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • American Carnage

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★