• Senior Year

  • The Takedown

    ★★½

  • Choose or Die

    ★★★★½

  • Agent Game

  • All the Old Knives

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Infinite Storm

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • UMMA

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★½

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★★½

  • Restless

    ★½

  • No Exit

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Dog

    ★½

  • The Outfit

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Blacklight

    ★½

  • Kimi

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★½

  • The Privilege

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★★★½

  • Alice

    ★★★★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★★★

  • Gold

    ★★★★

  • Scream

  • The Tinder Swindler

    ★★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★★½

  • Mother/Android

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Last Looks

    ★★★

  • The Whole Truth

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★★½

  • One Shot

    ★★½

  • Dangerous

  • Finch

    ★★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Eternals

    ★★★

  • Night Teeth

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Wyrmwood: Apocalypse

  • The Addams Family 2

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

  • Intrusion

    ★★★★½

  • My Son

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Kate

    ★★★★½