Adam has logged 12 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
#Alive

#Alive

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Superman II

Superman II

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★½
Edit this entry  
14
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Superman

Superman

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dante's Peak

Dante's Peak

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
Read the review Edit this entry  
02
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Boyz n the Hood

Boyz n the Hood

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry