Sort by
  • The Beekeeper

    ★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Mill

    ★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • Sniper: G.R.I.T. - Global Response & Intelligence Team

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Last Sentinel

    ★★

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

  • Double Fine PsychOdyssey

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Strange World

    ★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Monolith

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Fall

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • The Artifice Girl

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vesper

    ★★½