• Await Further Instructions

    ★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★★

  • Tag

    ★★

  • Whitney

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • General Magic

    ★★★½

  • Super Troopers 2

    ★★½

  • Ready Player One

    ★½

  • Prospect

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Blockers

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Black '47

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★½

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★★½

  • Den of Thieves

    ★★

  • Gotowi na wszystko. Exterminator

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Geostorm

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★½

  • It

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★

  • American Made

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Rough Night

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • It Comes at Night

    ★★★½

  • The Circle

    ★★

  • The Endless

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★½

  • Goon: Last of the Enforcers

    ★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Fittest on Earth: A Decade of Fitness

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Bushwick

    ★★½

  • The Discovery

    ★★★

  • Assassin's Creed

  • A Cure for Wellness

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Spectral

    ★★★

  • Office Christmas Party

    ★½

  • Moana

    ★★★★