• Moneyball

    ★★★★

  • The Other Lamb

    ★★

  • Halloween

    ★½

  • The Hole in the Ground

    ★★

  • Hell House LLC

    ★★★★

  • The Masque of the Red Death

    ★★★

  • National Lampoon's Vacation

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Singles

    ★★½

  • Host

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★½

  • Greyhound

    ★★½

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Eyes Without a Face

    ★★★★

  • Cairo Station

    ★★★★