Sort by
  • Silent Night

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • What Happens Later

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Old Dads

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Sly

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • The Burial

    ★★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Slotherhouse

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Retribution

    ★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • Babylon 5: The Road Home

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Justice League: Warworld

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Hijack

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½