Sort by
  • Bullet Train

    ★★★

  • The Railway Children Return

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • The Ladykillers

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★