Sort by
  • Top Gun

    ★★★★

  • Ran

    ★★★★★

  • Throne of Blood

    ★★★★★

  • Yojimbo

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Edward Scissorhands

    ★★★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Troy

    ★★★★

  • American Sniper

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Tremors

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • 300

    ★★

  • Rambo

  • Mirror

    ★★★★

  • Road to Perdition

    ★★★★

  • The Tell-Tale Heart

    ★★★★