Sort by
  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Till

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

    ★★★

  • Life After Life

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★★★